Program Windows Insider poszerza swoje szeregi o wielu nowych użytkowników

By móc korzystać z dobrodziejstw wersji testowych Windows 10 Microsoft powołał do życia program Windows Insider. Po pomyślnym zalogowaniu w nim dostajemy możliwość wglądu w postęp prac nad Windows 10, a przy tym możemy pobrać ISO systemu i sami się o tym przekonać. Z dnia na dzień liczba nowych użytkowników z niego korzystających powoli rośnie, jednakże to co się stało po ostatniej konferencji przerosło chyba najśmielsze wyobrażenia Microsoftu.

Jak pinformował Gabriel Aul niedługo po konferencji do Windows Insider dołączyło prawie 174 tysiące nowych użytkowników. Nie ma co się im dziwić, gdyż kompilacja wtedy zaprezentowana wygląda na naprawdę solidną, a gdy dodamy do tego możliwość pobrania Windows 10 for Phones już w lutym, to wcale nas taki obrót spraw nie będzie dziwić. Oczywiście można się spodziewać, iż liczba ta będzie systematycznie rosnąć i z dniem udostępnienia wersji na smartphony będzie już znacznie wyższa od tej obecnej.

Miejmy nadzieję, iż Microsoft nie spocznie na laurach i będzie rozwijać swojego Windows 10 równie intensywnie jak dotychczas. Udostępniona ostatnio lista zmian jest długa i dość zadowalająca, ale w żaden sposób imponująca. Patrząc jednak na postęp jaki dokonano od pierwszej udostępnionej w październiku wersji można przypuszczać, iż jeszcze wiele ważnych modyfikacji zostanie dokonanych w tym systemie.