Microsoft’s First League wreszcie oficjalnie wystartował

Jakiś czas temu świat obiegła informacja dotycząca utworzenia programu Microsoft’s First League. To właśnie wtedy poznaliśmy jego podstawowe założenia oraz benefity dla uczestników. Ma on być odpowiedzią na chęć znacznie bliższej współpracy niż ta, którą obecnie zapewnia Windows Insider. Niestety, na jego oficjalny start musieliśmy czekać ponad miesiąc, gdyż dopiero teraz zdecydowano się umożliwić nam rejestrację.

microsoft's first league

Co zyskamy wraz z chwilą przystąpienia do niego? Zapewnimy sobie dostęp nie tylko do wczesnych wydań oprogramowania oraz informacji na jego temat, ale i w naszym zasięgu będą testy urządzeń produkowanych przez Microsoft i jego partnerów. Na czas naszego uczestnictwa w Microsoft’s First League otrzymamy również bezpłatną licencję na Office 365. Równie interesujące mogą się okazać zaproszenia na różnorakie wydarzenia skierowane do fanów, gdyż firma zamierza mocno wspierać w ten sposób utworzoną społeczność. Oczywiście Microsoft zaznacza przy tym, iż pomoże wypromować nas w branży IT, gdyż zapewni nam niezbędne do tego wsparcie.

Zainteresowane osoby powinny udać się na oficjalną stronę, gdzie znaleźć można odnośnik do rejestracji oraz cały regulamin. Niestety, jedynym wspieranym językiem jest angielski, choć dostęp mają Czesi, Serbowie, Słowacy, Węgrzy, Polacy oraz Grecy.