Mozo nie wyprodukuje już więcej kolorowych obudów dla Microsoft Lumii

Microsoft niezbyt zabłysnął swoim geniuszem podczas projektowania obudowy dla Lumii 950. O ile ciężko jest powiedzieć by była ona brzydka, o tyle jej plastikowe wykonanie nie spotkało się ze zbytnim entuzjazmem ze strony użytkowników.

W sumie nie ma co się temu dziwić, skoro czołowi producenci już dawno postawili na bardziej eleganckie aluminium lub szkło, natomiast w przypadku najnowszych Lumii, ku zgrozie konsumentów, sprawa ma się całkowicie inaczej.mozo-lumia-950

We have sold all the blue covers patch and are not going to produce any more of that color nor other colorful covers. Regarding the recent Microsoft news we decided to focus at the wooden line and other products like Surface sleeves etc.

Dlatego nie ma co się dziwić, że tak dużą popularność zyskały obudowy produkowane przez firmę Mozo, dzięki którym wspominana wcześniej L950 wyglądała znaczniej bardziej “premium”. Prócz klasycznych, różnokolorowych klapek mieliśmy do dyspozycji również te wykonane z drewna, co znacząco podnosiło jakość wykonania urządzenia. Dużą popularność tej linii dostrzegł sam producent, który poinformował, że wyprzedał już wszystkie niebieskie obudowy i nie ma zamiaru wyprodukować ich więcej (ani żadnego innego koloru). Zamiast nich firma ma zamiar skupić się na klapkach wykonanych z drewna, a i niezagrożone są produkty kierowane do hybryd z serii Surface.