Gigant z Redmond powołuje do życia program Surface Membership

Ostatnimi czasy coraz więcej producentów zaczyna decydować się na stworzenie specjalnego abonamentu, w ramach którego otrzymywalibyśmy ciekawe dodatki. Apple przykładowo oferuje możliwość corocznej wymiany iPhona w ramach comiesięcznej opłaty, a i podobną ścieżką zaczął kroczyć Samsung. Wielu osobom spodobała się taka forma pozyskiwania nowego urządzenia, gdyż lepiej jest płacić mniejsze kwoty raz w miesiącu, niż jeden raz a ogromną. Widać więc, że w tego typu usługach drzemie duży potencjał, dlatego też Microsoft zdecydował się stworzyć program nazwany Surface Membership.capture20160617142204403

Co prawda w jego ramach nie będziemy otrzymywać nowego urządzenia, jednak nie oznacza to, że w ogóle nie warto się nad nim zastanowić. Zamiast tego zyskamy między innymi wsparcie świadczone każdego dnia tygodnia, a nie tylko w dni robocze. Poza tym, po jego opłaceniu będziemy otrzymywać zniżki na przyszłe zakupy w sklepie Microsoftu, które bez problemu wykorzystamy zarówno na sprzęt, jak i oprogramowanie. Wisienką na torcie jest specjalny program ochrony naszego urządzenia, dzięki czemu w razie przypadkowego uszkodzenia zostanie ono naprawione w ramach opisywanego abonamentu.

Do dyspozycji Microsoft oddał nam możliwość jego wykupienia na okres 18, 24 lub 30 miesięcy, co daje nam pewne pole do manewru. Warto jeszcze wspomnieć o tym, iż decydując się na ten środkowy okres zyskać możemy najtańszy wariant Surface Book (89,99$), Surface Pro 4 (59,99$) lub Surface 3 (37,99$).