Dostarczanie Anniversary Update mocno rozciągnęło się w czasie

Microsoft przy okazji Anniversary Update zaliczył kolejną, dość poważną wtopę wizerunkową. Aktualizacja ta u wielu konsumentów wywoływała klasyczne BSODy, chwilowe zamrażanie się systemu czy też problemy z kamerkami internetowymi. Nie ma więc co się dziwić, iż początkowy entuzjazm dość szybko został ostudzony. Oczywiście Microsoft z tymi mankamentami zdołał się jakoś w międzyczasie uporać, jednakże niesmak wciąż pozostaje.DownloadAnniversaryUpdate_12mb

The Anniversary Update will download and install via Windows Update. The download is automatically available to you. It will begin rolling out on 2 August 2016 and may take up to 3 months to reach all users. Internet access fees may apply.

Dlatego też w przypadku tego konkretnego uaktualnienia firma zdecydowała się na znaczne wydłużenie procesu jego udostępniania. Mowa jest o okresie do nawet trzech miesięcy, o czym poinformowano nas poprzez krótką notatkę obecną w jednym z maili od Microsoftu. Oczywiście firma dała niecierpliwym osobom narzędzie do manualnej instalacji letniego uaktualnienia, więc jeśli ktoś mimo wszystko chciałby je pozyskać to powinien udać się tutaj.