Produkty firmy Microsoft są dzisiaj w prawie każdej firmie. W niektórych branżach konieczne jest posługiwanie się niektórymi z nich na poziomie zaawansowanym. Zdobycie praktycznych umiejętności jest wtedy koniecznością. Ponadto wiele osób potrzebuje kompleksowego przygotowania z zakresu obsługi Windows Server, MS Excel, SQL w bazach danych i wielu innych umiejętności.

Szkolenie Microsoft – co obejmuje?

Szkolenie produktowe Microsoft pozwala wykorzystać funkcje zarówno bardziej, jak i mniej popularnych rozwiązań IT od tego producenta. W związku z tym uczestnicy zajęć mogą opanować między innymi:

  • administrację Windows Server,
  • implementację wirtualizacji na platformie Windows Server,
  • obsługę MS Excel od podstaw,
  • zarządzanie danych w MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • MS Excel w codziennej pracy zespołów finansowo-księgowych,
  • podstawy programowania przy użyciu języka VBA

i wiele więcej. W trakcie szkoleń pracownicy nie tylko poznają wiedzę teoretyczną, ale także uczą się praktycznych rozwiązań. Na wyższy poziom wchodzi w firmach, a także instytucjach organizacja pracy, jej tempo, a także projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań firmy Microsoft.

Szkolenia IT – czym się charakteryzują?

Szkolenia IT to przede wszystkim bazowanie na doświadczonej kadrze instruktorów i ich dydaktycznemu podejściu. Dzięki bogatej ofercie szkoleń dostępnych na rynku możliwy jest wybór takiej usługi, która w stu procentach odpowiada zapotrzebowaniu konkretnego przedsiębiorstwa. Warto dodać, że w wartych polecenia centrach szkoleniowych trenerzy mogą pochwalić się certyfikatami potwierdzającymi wysoki poziom umiejętności. Warto wspomnieć, że uczestnicy szkoleń także po ich ukończeniu otrzymują odpowiednie certyfikaty. Dzięki możliwości realizacji warsztatów w indywidualnych terminach, każde przedsiębiorstwo ma gwarancję pełnego komfortu. Oczywiście tylko centra szkoleniowe, które dbają o swoich klientów, mogą zaoferować taką usługę. Sporym zainteresowaniem cieszy się także szkolenie Microsoft z dojazdem do siedziby firmy. Tego typu zamknięte szkolenia to gwarancja, że całą zdobytą wiedzę i umiejętności można będzie od razu zastosować w miejscu pracy.

Bezpieczeństwo IT – dlaczego warto się szkolić?

Bezpieczeństwo IT to bardzo ważne zagadnienie dla każdej organizacji. Dlaczego? Przede wszystkim jest to zbiór wiedzy, który jest związany z szacowaniem i kontrolą ryzyka, wynikającego z korzystania z komputerów, przesyłania danych, a także sieci komputerowych. Bezpieczeństwo IT wymaga odpowiedzialnego podejścia. Niestosowanie się do podstawowych zasad związanych z obsługą urządzeń i oprogramowania prowadzić może zarówno do strat finansowych, jak i problemów prawnych i na przykład utraty relacji z kontrahentami. Firma, która dba o bezpieczeństwo IT to przede wszystkim firma, której można zaufać. Zarówno jako pracownik, jak i jako klient lub kontrahent.