Windows 11 to bez wątpienia najczęściej wybierany system operacyjny wśród użytkowników komputerów stacjonarnych i przenośnych. I choć często system jest wgrany bezpośrednio na nasze nowe urządzenie, to może zdarzyć się sytuacja, że nasz komputer będzie pozbawiony systemu. Gdzie w takim układzie możemy nabyć oryginalny system Windows 11?

Windows 11 – najpopularniejszy system operacyjny na świecie

Windows 11 to system, który swoją premierę miał już ponad rok temu. Twórcy w nowej odsłonie najpopularniejszego systemu operacyjnego postawili na gruntowne odświeżenie estetyki warstwy graficznej, nie lekceważąc jednak technikaliów. W ramach Windows 11 możemy już instalować aplikacje dla systemu Android, co wcześniej nie było możliwe, a także zyskujemy większe bezpieczeństwo naszych danych.

Duże zmiany zanotowano także w obrębie grupowania okien, obsługi ekranu dotykowego czy pracy związanej z wirtualnymi pulpitami. To wszystko sprawia, że Windows 11 stanowi naprawdę atrakcyjne rozwiązanie dla użytkowników, którzy aktywnie poszukują oryginalnego systemu Windows 11. 

Gdzie kupić oryginalny Windows 11? 

Użytkownicy komputerów bez wbudowanego systemu operacyjnego muszą stanąć przed wyborem zakupu oryginalnej licencji Windows 11. Gdzie dokonać takiego zakupu? Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup w sklepie Soft360, który dysponuje szeroką ofertą oryginalnych licencji Windows 11 zarówno dla użytkownika domowego, jak i dla firm. 

Nowa, cyfrowa licencja na Windows 11 zakupiona za pośrednictwem sklepu internetowego Soft360 zapewni nam możliwość wykorzystania pełni potencjału oprogramowania, które nie bez przyczyny traktowane jest jako najpopularniejsze na świecie.

Dlaczego warto postawić na oryginalny system Windows 11? 

Istnieje wiele powodów, dla których wybór oryginalnego systemu Windows 11 to strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim to właśnie oryginalna licencja zapewnia nam wszystkie funkcjonalności systemu – od nowoczesnych zabezpieczeń naszego komputera, przez większe możliwości organizacji zasobów cyfrowych wedle własnych preferencji aż po ciekawe i nowe funkcjonalności.

Dodatkowo oryginalna licencja upoważnia nas do aktualizowania systemu w kolejnych, przyszłych wersjach bez dodatkowych opłat, co zapewnia nam dużą oszczędność pieniędzy w nadchodzących latach.